Saulius Urbonavičius

  • 15 metų patirtis teisinių ginčų srityje
  • Kompleksinių, sudėtingų ginčų valdymo ekspertas
  • Bankrutuojančio banko atstovavimas daugiau kaip 100 mln. Eur vertės sandorių užginčijimo bylose

Esu WINT advokatų kontoros asocijuotasis partneris, turintis 15 metų patirtį ginčų valdymo srityje. Klientai dažnai kreipiasi į mane, kaip į ekspertą, kad pasidalyčiau įžvalgomis dėl ginčų, kuriuose atstovauja kitos advokatų kontoros. Tai priimu ne tik kaip savo darbo įvertinimą, bet ir kaip didelę atsakomybę.

Džiaugiuosi, galėdamas dalytis savo sukaupta patirtimi ir semtis įkvėpimo iš stiprios komandos. Taip pat tikiu, kad gebu užkrėsti kolegas ambicingumu. Lyderystė skatina tiek mane, tiek komandos narius augti, atsiskleisti ir pažangiai mąstyti. Todėl nuo brandaus amžiaus organiškai tapdavau man svarbios veiklos vedliu. Tapau pirmojo Lietuvos moksleivių parlamento pirmininku. Tikiu, kad dalijimasis žiniomis praturtina, todėl ne vienerius metus dėsčiau universitetuose. Šiuo metu kuriu pokyčius būdamas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto tarybos nariu.

Tarp reikšmingiausių projektų išskirčiau sėkmingą atstovavimą vienai didžiausių Lietuvoje susisiekimo kompanijų teisminiame ginče pagal rangovų ieškinį dėl 4 mln. Eur priteisimo už papildomus darbus ir 15 mln. Eur delspinigių reikalavimo pagal priešieškinį. Atstovauta ir bankrutuojančiam bankui civilinėse bylose dėl sandorių ginčijimo, kurių bendra vertė sudarė daugiau kaip 100 mln. Eur, taip pat teiktos teisinės konsultacijos vienai didžiausių draudimo kompanijų pasaulyje.

Per keliolikos metų laikotarpį ginčuose teko atstovauti daugybei statybos, gamybos, prekybos, finansų sektoriuose veikiančių įmonių. Dirbau su gerai žinomais rinkos žaidėjais, tokiais kaip „Hanner“, „Skinest Baltija“, „Vitras S“, „Klaipėdos nafta“, Sveikatos apsaugos ministerija, „Dolomitas“, „Lelija“, „Amber Grid“, Šiaulių bankas, „Ermitažas“, BAB bankas „Snoras“, BAB Ūkio bankas, „Enerstena“, Vilniaus šilumos tinklai, „Rivona“, „Nematekas“, SEB bankas, „IDS Borjomi Beverages Co. N.V“, ir daugeliu kitų.

Esu atviras naujoms žinioms, visuomet gilinuosi į atskirų verslo sričių niuansus, ne tik į teismų praktiką ar įstatymus. Na, o po visų dienos darbų atsipalaiduoju gamindamas maistą ir ieškodamas naujų skonių.

Daugiau apie mane rasite LinkedIn