Miglė Mainionytė

  • 7 metų patirtis mokesčių srityje
  • Daugiau kaip 6 metų patirtis Valstybinėje mokesčių inspekcijoje
  • Europos Komisijos darbo grupių akcizų mokesčio taikymo klausimais narė

Didžiąją dalį savo profesinės patirties sukaupiau dirbama Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (VMI), o nuo 2019-ųjų prisijungiau prie WINT komandos. Atstovavau VMI interesams Europos Komisijos darbo grupėse, nuolatinėse darbo grupėse dėl abipusio susitarimo procedūrų tarp valstybių vykdymo ir įpareigojančių sprendimų, taikomų būsimajam sandoriui, priėmimo. Dirbdama VMI Teisės departamento Apeliacijų skyriuje atstovavau VMI interesams valstybės institucijose, teismuose nagrinėjant mokestinių ginčų bylas.

Tarp reikšmingiausių projektų įvardyčiau vienos didžiausių bendrovių, valdančių mažmeninės prekybos tinklus, konsultavimą dėl mokesčio apskaičiavimo ir perskaičiavimo senaties taikymo mokestinių nuostolių perkėlimui, taip pat konsultacijas mokesčių klausimais vienai didžiausių kontroliuojančiųjų investicinių bendrovių sprendžiant mokestinį ginčą prieš VMI dėl mokestinių nuostolių perkėlimo.

Jau 10 metų negaliu gyventi be sporto – tokia priklausomybe labai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad aistra sportui ateityje tik stiprės.

Daugiau apie mane rasite LinkedIn