Goda Sukackaitė

Vyresnioji teisininkė

  • Daugiau nei 7 metų patirtis atstovaujant klientams verslo, duomenų apsaugos, technologijų ir intelektinės nuosavybės ginčuose
  • Mano specializacijos sritys – duomenų apsauga, intelektinė nuosavybė, medijų ir telekomunikacijų bei technologijų teisė
  • Esu sertifikuota informacijos privatumo profesionalė (CIPP/E)

Esu WINT advokatų kontoros vyresnioji teisininkė, advokato padėjėja. Dirbu Intelektinės nuosavybės bei technologijų ir medijų teisinės praktikos grupėje. Dar studijuodama nusprendžiau specializuotis intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos bei technologijų teisės srityse, o teisinę patirtį pradėjau kaupti, atlikdama praktiką Vilniaus miesto apylinkės prokuratūroje bei advokatų kontorose. Vėliau, baigusi teisės studijas, tęsiau savo profesinį kelią aukštai vertinamose advokatų kontorose, kur įgijau vertingos patirties intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos, technologijų ir medijos, komercinių sutarčių ir vartotojų teisių apsaugos srityse.  Per savo teisinio darbo patirtį dirbau su įvairiausiais teisiniais projektais – nuo visiškos teisinės duomenų apsaugos reikalavimų atitikties įmonėse užtikrinimo, teisminę praktiką Lietuvoje formuojančių intelektinės nuosavybės teisinių ginčų iki didelės apimties, sudėtingų informacinių technologijų ir kitų komercinių sutarčių rengimo.

 

Dar nuo studijų laikų domiuosi politika, žmogaus teisių ir laisvių apsauga Lietuvoje ir pasaulyje, todėl dalį savo profesinės patirties skyriau Lietuvai dirbdama Seimo nario patarėja ir prisidėdama savo teisinėmis žiniomis, be kita ko, prie reikšmingų Lietuvai teisės aktų projektų.

 

Laisvalaikį mėgstu leisti dvejopai: skaitydama knygas, domėdamasi investavimu ir politika, o taip pat mėgaujuosi fizinę ir psichologinę ištvermę treniruojančiu sportu – bėgiojimu, žygiavimu, dviračio minimu.

 

 

 

Daugiau apie mane rasite LinkedIn