Gabrielė Lenkšaitė

  • 3 metų teisinio darbo patirtis verslo ginčų srityje
  • Didžiausio spręsto teisinio ginčo vertė – 40 mln. Eur

Pastaruosius trejus metus kasdien gilinuosi į verslo ginčų, bankroto ir restruktūrizavimo teisės niuansus. Šiuo laikotarpiu kartu su komanda teikėme konsultacijas vienam didžiausių Lietuvos bankroto administratorių, teko prisidėti sprendžiant net 40 mln. Eur vertės teisinį ginčą. Pastaruoju metu patirties semiuosi ne tik bendrovių, bet ir fizinių asmenų bankroto bylose.

Aš taip pat buvau komandos, sėkmingai atstovavusios didžiausiai nacionalinei kolektyvinio autorių teisių ir gretutinių teisių administravimo asociacijai LATGA pirmajame Lietuvos teismų praktikoje teisminiame ginče dėl piratinės interneto svetainės Linkomanija.net blokavimo, narė. Tarp kitų reikšmingų projektų – vieno didžiausių Lietuvos bankroto administratorių konsultavimas vykdant dviejų bankrutuojančių bankų – „Snoras“ ir Ūkio bankas – bankroto procedūras bylinėjimosi ir vadovų atsakomybės taikymo klausimais. Be to, drauge su komanda sėkmingai apgynėme kliento interesus esant ikisutartiniams santykiams. Rezultatas – suformuota nauja Lietuvos Aukščiausiojo Teismo praktika dėl konfidencialios informacijos apsaugos.

Tarp mano klientų yra „Citadele“, „Pajūrio rezidencija“, „Plungės šaltis“, „Tarandės šeimos klinika“, „Ilvesta“, „Tanagra“.

Vienas naujai atrastų mano laisvalaikio malonumų – žygiai pėsčiomis, tačiau daugiausia įkvėpimo kiekvienai dienai suteikia knygos.

Daugiau apie mane rasite LinkedIn