Donatas Zdanavičius

  • 24 metų teisinio darbo patirtis
  • Įtakingiausių tarptautinių teisės žinynų „Legal 500“, „IFLR1000“ ir „Chambers Europe“ pripažinimas nekilnojamojo turto ir darbo teisės srityse
  • Daugiau kaip 40 sėkmingai įgyvendintų didelės apimties nekilnojamojo turto ir įmonių įsigijimo sandorių

Per daugiau kaip 20 metų teko išbandyti save įvairiose teisės srityse. Šiuo metu dirbu su nekilnojamojo turto ir įmonių įsigijimo sandoriais, daugiausia energetikos, technologijų ir nekilnojamojo turto vystymo sektoriuose. Tarp įmonių, su kuriomis teko dirbti, yra „Light Conversion“, „BaltCap Infrastructure Fund“, „Galio Group“ (buv. „M.M.M. projektai“), „Ermitažas“, „Klaipėdos nafta“, „Pieno žvaigždės“, „Mars Lietuva“ ir daugelis kitų Pabaltijo ar net pasauliniu mastu žinomų vardų.

Keletą metų dalijausi patirtimi ir žiniomis su studentais – 7 metus dėsčiau Vilniaus universiteto Teisės fakultete.

Šiandien mano gyvenime svarbią vietą užima meditacija – praktikuoju su jokia religija nieko bendra neturinčią meditacijos techniką – vipasaną. Reguliariai mėgaujuosi pirties malonumais, mokausi pirtininko amato paslapčių Lietuviškos pirties akademijoje. Kartkartėmis dalyvauju autonominiuose vandens žygiuose baidarėmis atokesnėse, nuo žmonių gyvenamųjų vietų nutolusiose vietovėse, tokiose kaip poliarinė Skandinavija, Altajaus kraštas Rusijoje, Mongolija. Praeityje žavėjausi parašiutizmu – esu atlikęs daugiau kaip 1000 šuolių parašiutu iš įvairių orlėkių Lietuvoje ir užsienyje.

Daugiau apie mane rasite LinkedIn