Daiva Ušinskaitė-Filonovienė

Vadovaujančioji partnerė

  • Advokatų kontoros WINT įkūrėja
  • Daugiau kaip 20 metų teisinio darbo patirties
  • Išskirtinė patirtis sudėtinguose, kompleksiniuose, greitos reakcijos reikalaujančiuose ginčuose
  • Verslo asociacijų tarybos ir jų teisės praktikos komisijų narė

Kai tam tikra veikla užsiimi daugiau kaip 20 metų, tai jau ne tik darbas, tai – gyvenimo būdas. Džiaugiuosi, jog drauge su bendraminčiais galėjome sukurti drąsių, kompetentingų, motyvuotų ir nuolat tobulėti norinčių žmonių komandą.

Šiuo metu vadovauju WINT advokatų kontoros ginčų sprendimų praktikos grupei. Per savo profesinę praktiką sukaupiau didelę patirtį konsultuojant tiek individualius klientus, tiek klientų grupes akcininkų ginčuose, vienose didžiausių Lietuvos teisminėje praktikoje žalos priteisimo bylų. Atstovavau daugiau kaip 400 klientų įvairiose bankroto ir restruktūrizavimo bylose, tarptautiniuose bankroto procesuose. Iš patirties žinau, jog daugiausia vertės klientams sukuriu, kuomet reikia greitai ir tiksliai identifikuoti problemas ir rasti efektyvius jų sprendimo būdus, todėl mano arkliukas – kompleksiniai verslo ginčai.

Kaip vienus reikšmingiausių projektų išskirčiau bankrutuojančio banko atstovavimą bylose, kurių bendra vertė viršija 500 mln. Eur. Man taip pat teko atstovauti JAV farmacijos kompanijai ES Teisingumo Teismo išplėstinėje kolegijoje nagrinėjant Lietuvos stojimo į ES sutarties ir patentinę apsaugą reguliuojančio reglamento klausimus. Turiu patirties ir tyčinio bankroto bylose. Atstovavau kreditoriams bene didžiausios laivininkystės bendrovės Lietuvoje tyčinio bankroto byloje.

Dalyvauju verslo asociacijų veikloje: esu Lietuvos verslo konfederacijos (ICC) komercinės teisės ir praktikos komisijos narė bei buvau Lietuvos investuotojų asociacijos narė. 2012–2013 metais buvau išrinkta Lietuvos Bankų ir vartotojų tarybos nare.

Dirbau su banku „Snoras“, Ūkio banku, įmonėmis „Skinest Baltija“, „Marijampolės pieno konservai“, „Baltcap“, „Valnetas“, „Light conversion“, „Maxima grupė“, „Dolomitas“, Vilniaus šilumos tinklais.

Draugai ir artimieji juokauja, jog manęs geriau neužrūstinti, mat laisvalaikiu mėgstu tobulinti kovos menų techniką ir turiu karatė diržą.

Daugiau apie mane rasite LinkedIn