Alfonsas Sluckus

  • 2 metų teisinio darbo patirtis
  • Specializacija – įmonių, bankroto ir restruktūrizavimo bei ginčų teisė

Nuo 2019-ųjų dirbu jaunesniuoju teisininku WINT. Džiaugiuosi galėdamas profesinę karjerą pradėti tarp savo srities profesionalų, iš kurių mokausi ir semiuosi įkvėpimo kasdien.

Mano specializacija – įmonių bankroto, likvidavimo ir restruktūrizavimo, įmonių teisė. Taip pat talkinu komandai sprendžiant šiose situacijose kylančius akcininkų ginčus. Su ja ir dirbu išvien, teikdamas teisinę pagalbą įmonės klientams.

Per savo profesinę praktiką konsultavau vieną didžiausių sunkiosios technikos gamintojų koreguojant bendrovės valdymo organizacinę struktūrą bei kitais teisiniais klausimais. Konsultuotų įmonių sąraše yra ir vienas didžiausių Lietuvos bankroto administratorių, viena didžiausių Lietuvoje veikiančių energetikos bendrovių. Taip pat prisidėjau atstovaujant klientui įkeitimo ir hipotekos sandorių sudarymo metu, kurių užtikrintos prievolės dydis viršija 20 mln. Eur.

2019-aisiais ne tik pradėjau teisininko karjerą, bet ir baigiau jaunesniųjų karininkų vadų mokymo kursą Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, o baigęs universitetą įgysiu leitenanto karinį laipsnį. Neabejoju, kad lyderystės savybių ugdymas ir stipriai praplėstas akiratis padės ir kasdieniame darbe kovojant dėl klientų pergalių.

Daugiau apie mane rasite LinkedIn