ATRADIMŲ IR PASIEKIMŲ KELIONĖ

2018 m. ruduo

Ruošiamės naujų atradimų kelionei

Susibūrėme trise – partneriai Daiva Ušinskaitė-Filonovienė, Giedrius Danėlius ir Andrius Iškauskas. Visi panašių vertybių, profesionalūs teisės ekspertai, išsiilgę naujų horizontų, veržlumo ir energijos, paprastumo ir tikrumo. Tai padėjo pagrindą tam, kuo tapo WINT.

2018 m. gruodis

Pakėlėme bures

Subūrę dešimties teisės profesionalų komandą, 2018 m. pabaigoje leidomės į kelionę. Kontoros vadovaujanti partnerė Daiva Ušinskaitė-Filonovienė davė startą – pakėlėme bures.

 

2019 m. lapkritis

Nustebinome vadybos progresyvumu

Sparčiai augome. Mūsų komanda padvigubėjo, tad, siekiant tolesnės ambicingos plėtros, reikėjo ryžtingų sprendimų. Išdrįsome pasielgti kitaip nei daugelis, kontoros vadovės pareigas patikėdami buvusiai „Citadele“ banko valdybos pirmininkei Jūratei Jazukevičienei. Teisės paslaugų sektoriuje Lietuvoje buvome antrieji, tokiu būdu siekiantys progresyvios kontoros veiklos vadybos.

 

2020 m. vasaris

Plėtėmės Baltijos šalyse

Veržlių klientų ambicijos nukreipė mus į kitas Baltijos šalis. Todėl susibūrėme į aljansą ir kartu su partneriais LEVIN Latvijoje ir Estijoje nuo tada užtikriname sklandų regioninių projektų įgyvendinimą ir verslų plėtrą visose Baltijos šalyse.

Stebėkite, kuo gyvename