Informacija, kaip valstybės institucijos apribojo paslaugų teikimą

VĮ „Registrų centras“ informavo, kad nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. daugelį paslaugų teiks tik elektroniniu būdu. Likusios paslaugos, kurioms būtinas atvykimas į padalinį, bus teikiamos tik neatidėliotinais atvejais iš anksto užsiregistravus vizitui telefonu. Daugiau informacijos rasite čia.

Nuo kovo 20 d. atnaujinama notarų veikla, taikant būtinas saugumo priemones karantino sąlygomis. Notaru biuruose bus priimami tik iš anksto užsiregistravę žmonės. Daugiau informacijos rasite čia.

Dėl paskelbto karantino savo darbo pobūdį keičia ir visi Lietuvos teismai, kurie karantino laikotarpiu suplanuotus žodinius posėdžius atideda vėlesniam laikui – pasibaigus karantino režimui, todėl rekomenduojame susisiekti su savo atstovais ir išsiaiškinti dėl žodinių teismų posėdžių datų.

Visgi teismų darbas nesustoja, teismai nuotoliniu būdu vykdys pasirengimą bylų nagrinėjimui rašytinio proceso tvarka bei procesinių sprendimų priėmimui. Atitinkamai ir bylos dalyviai turėtų rengti ir teikti teismams procesinius dokumentus įprasta tvarka, naudodamiesi Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalu. Daugiau informacijos rasite čia.

Valstybinė mokesčių inspekcija nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. visas paslaugas ir konsultacijas teiks tik nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos rasite čia.